Związek Zawodowy Pracowników Ruchu Ciągłego

Zakładów Azotowych w Tarnowie - Mościcach S.A.

 
Protest Central Związkowych Wrocław
Poświęcenie sztandaru
Jubileusz 10-lecia ZZPRC
Turnej piłkarski
Wycieczka do Szczawnicy
XII WZD
Wycieczka do Sandomierza
Regaty 2016
Wycieczka w Bieszczady
Wycieczka do Wilna

W Grupie Azoty

  • Grupa Azoty ZAK S.A. w elitarnym zrzeszeniu producentów plastyfikatorów
    Z dniem 1 stycznia 2017 r. Grupa Azoty ZAK S.A. stanie się pełnoprawnym członkiem Europejskiej Rady Plastyfikatorów i Półproduktów (ECPI), zrzeszającej dotychczas sześciu najważniejszych producentów reprezentujących ten segment przemysłu w Europie.

  • Pracownicy Grupy Azoty ZAK S.A. z odznaczeniami państwowymi
    16 grudnia, podczas uroczystego spotkania podsumowującego rok 2016, osiemnastu pracownikom Grupy Azoty ZAK S.A. wręczono odznaczenia państwowe – Srebrne i Złote Medale za Długoletnią Służbę. 


  • Grupa Azoty zaprasza na Noworoczny Koncert Charytatywny
    Muzyczną podróż w towarzystwie Zen Hu, wykonawczyni grającej na chińskim odpowiedniku skrzypiec, z towarzyszeniem orkiestry Sinfonietta Cracovia pod batutą Jurka Dybała będą mieli okazję przeżyć wszyscy, którzy 14 stycznia (godz. 19:00) wybiorą się do Europejskiego Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego w Lusławicach na Noworoczny Koncert Charytatywny Grupy Azoty, by wesprzeć terapię podopiecznych Stowarzyszenia Prometeusz.

Archiwum

Powered by mod LCA
×

Ostrzeżenie

Nie powiodło się załadowanie pliku XML

O nas

Związek Zawodowy Pracowników Ruchu Ciągłego Zakładów Azotowych w Tarnowie-Mościcach S.A powstał na zebraniu założycielskim 18 lutego 2008 roku. W ciągu niespełna dwóch miesięcy zapisało się do nas ponad 500 członków, którzy są pracownikami Zakładów Azotowych w Tarnowie-Mościcach S.A. Przeprowadziliśmy wybory i już 30 kwietnia 2008 roku odbyło się I Walne Zebranie Delegatów ZZPRC Zakładów Azotowych w Tarnowie-Mościcach S.A. na którym to dokonano wyboru Zarządu Związku i Komisji Rewizyjnej.

Jesteśmy organizacją zrzeszoną w Ogólnokrajowym Zrzeszeniu Związków Zawodowych Pracowników Ruchu Ciągłego, które należy do Forum Związków Zawodowych – jednej z trzech działających w Polsce central związkowych, która obok NSZZ Solidarność i OPZZ wchodzi w skład Trójstronnej Komisji ds. Społeczno-Gospodarczych. Nasza organizacja należy do Sekcji Chemików Ogólnokrajowego Zrzeszenia Związków Zawodowych Pracowników Ruchu Ciągłego.

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 162

Wczoraj 357

W tymtygodniu 1681

W tym miesiącu 2797

Wszystkie 103235

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Tarnów