Związek Zawodowy Pracowników Ruchu Ciągłego

Zakładów Azotowych w Tarnowie - Mościcach S.A.

 
Protest Central Związkowych Wrocław
Jezioro Rożnowskie Wycieczka
Wycieczka Mazury Wilno
Spotkanie Integracyjne 2016

W Grupie Azoty

  • Grupa Azoty ZAK S.A. w elitarnym zrzeszeniu producentów plastyfikatorów
    Z dniem 1 stycznia 2017 r. Grupa Azoty ZAK S.A. stanie się pełnoprawnym członkiem Europejskiej Rady Plastyfikatorów i Półproduktów (ECPI), zrzeszającej dotychczas sześciu najważniejszych producentów reprezentujących ten segment przemysłu w Europie.

  • Pracownicy Grupy Azoty ZAK S.A. z odznaczeniami państwowymi
    16 grudnia, podczas uroczystego spotkania podsumowującego rok 2016, osiemnastu pracownikom Grupy Azoty ZAK S.A. wręczono odznaczenia państwowe – Srebrne i Złote Medale za Długoletnią Służbę. 


  • Grupa Azoty zaprasza na Noworoczny Koncert Charytatywny
    Muzyczną podróż w towarzystwie Zen Hu, wykonawczyni grającej na chińskim odpowiedniku skrzypiec, z towarzyszeniem orkiestry Sinfonietta Cracovia pod batutą Jurka Dybała będą mieli okazję przeżyć wszyscy, którzy 14 stycznia (godz. 19:00) wybiorą się do Europejskiego Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego w Lusławicach na Noworoczny Koncert Charytatywny Grupy Azoty, by wesprzeć terapię podopiecznych Stowarzyszenia Prometeusz.

Archiwum

Powered by mod LCA

Władze Związku


Zarząd Związku 


Przewodniczący – Adam Odolski  

kontakt do biura: 26-62 (14 637 26 62)           

tel. kom. 604 588 226, 

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Wiceprzewodniczący – Paweł Baran 

kontakt do biura: 26-68 (14 637 26 68)

tel. kom. 506 117 340

Wiceprzewodniczący – Mariusz Budzik 

kontakt: 21-16 (14 637 21 16)

tel. kom. 606 819 444

Członek Zarządu – Robert Wróbel

tel. kom. 785 780 169

Członek Zarządu – Artur Babicz

tel. kom. 785 780 164


Komisja Rewizyjna

Przewodniczący – Jan Burnat

Członek – Iwona Burnat

Członek- Marek Leśniowski 



Oddziałowe Organizacje Związkowe


Jednostka Biznesowa Tworzywa

 

Wydział Laktamu i Siarczanu Amonu 

Przewodniczący        – Robert Machalski, brygada IV, tel. 30-58

Wiceprzewodniczący – Jerzy Koczwara, brygada II,  tel. 37-84

Wydział Tarnoformu 

Przewodniczący - Witold Rudziński, brygada II, tel. 36-46

Wiceprzewodniczący - Dariusz Gdowski, brygada II, tel. 33-44

Wydział Kwasu Siarkowego i SHA 

Przewodniczący - Stanisław Wiśniewski, brygada I,  tel. 31-13

Wydział Osłonek i Granulatów Modyfikowanych 

Przewodniczący - Jacek Lipiński, brygada II, tel. 49-10

Wiceprzewodniczący -  Dawid Klich, brygada I, tel.49-10

Wydział Poliamidów 

Przewodniczący - Paweł Rudnicki, brygada II, tel.21-44

Wiceprzewodniczący - Andrzej Lech, brygada III, tel.21-44

Wydział Cykloheksanonu 

Przewodniczący - Sebastian Dziedzic

Wiceprzewodniczący - Sebastian Mróz

 

Jednostka Produkcyjna Nawozy

 

Wydział Kwasów Azotowych

Przewodniczący – Migdał Radosław, brygada III, tel. 43-80

Wiceprzewodniczący - Imiołek Paweł, brygada I, tel. 43-80

Wydział Nawozów 

Przewodniczący – Artur Ankow, brygada III, tel. 32-57

Wiceprzewodniczący - Andrzej Aleksandrowicz, brygada II, tel. 21-95

Wydział Amoniaku 

Przewodniczący – Piotr Bil, brygada V, tel. 38-64

Wiceprzewodniczący - Krzysztof Kelner, brygada I, tel. 38-64


Wytwórnia Katalizatorów 

Przewodniczący – Jacek Skrabot, brygada II, tel. 23-45

Wiceprzewodniczący - Mariusz Pawłowski, brygada II, tel. 23-45


Jednostka Biznesowa Energetyka

Przewodniczący - Jarosław Jeż, brygada III, tel. 28-38, kom. 664 001 015 

Wiceprzewodniczący – Krzysztof Plebanek, brygada I, tel. 29-57


Centrum Logistyki

Przewodniczący - Paweł Baran tel. 26-62

Wiceprzewodniczący - Daniel Knapik, brygada II, tel. 21-87


Centrum Badań i Analiz

Przewodnicząca – Iwona Burnat, brygada II tel. 21-66


Centrum Strategiczne

Przewodniczący - Robert Wróbel, brygada IV, tel. 21-00, 


Jednostka Ratownictwa Chemicznego  

Przewodniczący - Tomasz Burnat, brygada II, tel. 23-59, 

Wiceprzewodniczący – Dariusz Mikołajek,  tel. 26-64


Centrum Infrastruktury

Przewodniczący - Marek Leśniowski, brygada I, tel. 40-10

Wiceprzewodniczący - Andrzej Biedrzycki, tel 26-82


ELZAT

Przewodniczący - Dariusz Nowoświat, brygada IV, tel. 39-12, 

Wiceprzewodniczący - Marek Koczwara, brygada II, tel. 24-71


KOLTAR 

Przewodniczący - Władysław Wojna, brygada II, tel. 37-36

Wiceprzewodniczący - Jacek Janas, brygada II, tel. 26-47 

 

Koło Emerytów i Rencistów 

Przewodniczący - Kazimierz Konieczny,  tel. komórkowy 793 716 472


 




Licznik odwiedzin

Dzisiaj 1

Wczoraj 114

W tymtygodniu 115

W tym miesiącu 1562

Wszystkie 10467

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Logowanie

Cloudy

-5°C

Tarnów

Cloudy

Humidity: 100%

Wind: 11.27 km/h

  • 17 Jan 2017

    Cloudy -4°C -7°C

  • 18 Jan 2017

    Cloudy -3°C -8°C