Związek Zawodowy Pracowników Ruchu Ciągłego

Zakładów Azotowych w Tarnowie - Mościcach S.A.

 
Protest Central Związkowych Wrocław
Jezioro Rożnowskie Wycieczka
Wycieczka Mazury Wilno
Spotkanie Integracyjne 2016

W Grupie Azoty

 • Grupa Azoty ZAK S.A. w elitarnym zrzeszeniu producentów plastyfikatorów
  Z dniem 1 stycznia 2017 r. Grupa Azoty ZAK S.A. stanie się pełnoprawnym członkiem Europejskiej Rady Plastyfikatorów i Półproduktów (ECPI), zrzeszającej dotychczas sześciu najważniejszych producentów reprezentujących ten segment przemysłu w Europie.

 • Pracownicy Grupy Azoty ZAK S.A. z odznaczeniami państwowymi
  16 grudnia, podczas uroczystego spotkania podsumowującego rok 2016, osiemnastu pracownikom Grupy Azoty ZAK S.A. wręczono odznaczenia państwowe – Srebrne i Złote Medale za Długoletnią Służbę. 


 • Grupa Azoty zaprasza na Noworoczny Koncert Charytatywny
  Muzyczną podróż w towarzystwie Zen Hu, wykonawczyni grającej na chińskim odpowiedniku skrzypiec, z towarzyszeniem orkiestry Sinfonietta Cracovia pod batutą Jurka Dybała będą mieli okazję przeżyć wszyscy, którzy 14 stycznia (godz. 19:00) wybiorą się do Europejskiego Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego w Lusławicach na Noworoczny Koncert Charytatywny Grupy Azoty, by wesprzeć terapię podopiecznych Stowarzyszenia Prometeusz.

Archiwum

Powered by mod LCA

O nas

Związek Zawodowy Pracowników Ruchu Ciągłego Zakładów Azotowych w Tarnowie-Mościcach S.A powstał na zebraniu założycielskim 18 lutego 2008 roku. W ciągu niespełna dwóch miesięcy zapisało się do nas ponad 500 członków, którzy są pracownikami Zakładów Azotowych w Tarnowie-Mościcach S.A. Przeprowadziliśmy wybory i już 30 kwietnia 2008 roku odbyło się I Walne Zebranie Delegatów ZZPRC Zakładów Azotowych w Tarnowie-Mościcach S.A. na którym to dokonano wyboru Zarządu Związku i Komisji Rewizyjnej.

Jesteśmy organizacją zrzeszoną w Ogólnokrajowym Zrzeszeniu Związków Zawodowych Pracowników Ruchu Ciągłego, które należy do Forum Związków Zawodowych – jednej z trzech działających w Polsce central związkowych, która obok NSZZ Solidarność i OPZZ wchodzi w skład Trójstronnej Komisji ds. Społeczno-Gospodarczych. Nasza organizacja należy do Sekcji Chemików Ogólnokrajowego Zrzeszenia Związków Zawodowych Pracowników Ruchu Ciągłego.

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 67

Wczoraj 87

W tymtygodniu 253

W tym miesiącu 1208

Wszystkie 40310

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Mostly Cloudy

0°C

Tarnów

Mostly Cloudy

Humidity: 81%

Wind: 17.70 km/h

 • 13 Dec 2017

  Mostly Cloudy 5°C -1°C

 • 14 Dec 2017

  Mostly Cloudy 6°C -1°C